A1 voertuigveiling

Download nu

A1 voertuigveiling Rangschikking & Samenvatting

Advertentie

  • Rating:
  • Taal:
  • English
  • Prijs:
  • $29.99
  • Naam uitgever:
  • Vaughn Clement
  • Uitgever website:
  • Bestandsgrootte:
  • 3.7 MB

A1 voertuigveiling Tags

A1 voertuigveiling Beschrijving

Er zijn meer dan 21 iTunes-apps beschikbaar. Ga voor meer informatie over informatie om de ontwikkelaarsteunsite te bekijken.overview: de app Vehicle Auction en Car Show is gemaakt voor de automotive Hobbyist en de professional die voertuigen herstelt. Het maakt niet uit of je een persoon bent die een passerende interesse heeft of een full-time collector Deze app is een must-koop. Deze app bevat een gratis Companion-app om het gebruik op de Mac of PC te ondersteunen. Nu kunt u de app gebruiken met de mobiliteit van de iPad en de mogelijkheid om gegevens naar de computer te synchroniseren. Alle gekochte iTunes-apps omvatten een gratis Companion-app voor pc of Mac. Bekijk ontwikkelaarsite voor het verkrijgen van Companion-apps. Hoe wordt deze app gebruikt? Deze app begon als een manier voor mij om fotoherinneringen te verzamelen van de prachtige voertuigen die ik heb gezien bij autoshows. Ik gebruikte de app op mijn iPhone toen ik werd gevraagd door een paar mensen over de app. Na verloop van tijd had ik mensen me om ze een kopie van de app te sturen. Toen de iPad werd vrijgegeven, stond deze app bovenaan mijn lijst om te converteren voor de iPad. De conversie begon een eenvoudige fotogalerij te zijn. Toen mensen me zagen die het op shows gebruikten, vroegen ze me om het uit te breiden om meer te doen dan een beeldgalerij te zijn. In het afgelopen jaar begon de app in grootte te groeien om het volgende op te nemen: Een showplannings- en showticketbeheerscherm. Het verkrijgen van aanwijzingen is altijd een goede tool, dus ik heb kaarten toegevoegd om exacte aanwijzingen te krijgen. Toon dag, dus ik heb een weersvoorspellingsscherm toegevoegd. Ik werd gevraagd om een scherm voor het inzamelingsgegevens voor verzamelgegevens voor voertuiginformatie te maken. Dit groeide in een voertuigbiedingssysteem voor de koper van de Veiling Veiling. Natuurlijk In veel gebieden is vereist om voertuigen van belang te documenteren en te catalogiseren. Voor autoshows wilde ik een fotogalerij hebben met een gegevensverzamelingsscherm voor elk voertuig. Dan had ik een verzoek om de app om een map voor te leggen Voertuigonderdelen, autodienst en allerlei soorten voertuigverkopers om moeilijk te vinden op de lijst die zelfs moeilijk te vinden zijn om zoekmachines te vinden. Om uit te breiden op de map I Toegevoegd onderdelen Zoek- en offerte-schermen om prijzen te vergelijken voor elk leverancier vermeld in de map. Dit kan worden gebruikt om biedingen of inkoopgeschiedenissen te verzamelen voor gekochte items. De map Vendor zou niet compleet zijn zonder een routebeschrijving met kaarten om uit te zoeken waar de directory-service of leverancier zich bevindt. De app is verkocht als een aangepaste app nu. Met de release van de iPad2 was deze app verhoogd tot een prioriteitsproject om in combinatie met de nieuwe iPad vrij te geven om de camera en nieuwe functies te gebruiken. Je hebt absoluut de gratis Companion-app nodig om te profiteren van alle beschikbare functies in deze app oplossing. Stuur een e-mail naar vclement@gmail.com om de Free Mac of PC Companion-app aan te vragen. Neem het computertype op dat u gebruikt. Waarom deze app gebruiken? De app Voertuig is een Niche Market-app. Maar ik heb het gevoel dat dit geen reden is om het een verzoek te blijven bestellen. Het is gewoon te goed voor een app om op de plank te blijven waar het op verzoek wordt verkocht. Overweeg de huidige manier waarop mensen foto's verzamelen en gegevens delen over hun hobby van het voertuig. Er is nog nooit een betere tool geweest die de iPad je hobby met anderen deelt. Hoe vaak wilde je een restauratie documenteren en deel dan de werkfoto's met andere vrienden? Wat dacht je van het delen van auto's toont foto's van eerdere shows met andere mensen. Dit zou ook uw documentatie hebben verzameld om de beschrijvingen van het voertuig te verbeteren.

A1 voertuigveiling Gerelateerde software